Listy Startowe – Biegi dziecięce i młodzieżowe.


Poniżej prezentujemy listę startową Biegów dziecięcych i młodzieżowych.

 

Imię i nazwisko dziecka Data urodzenia dziecka Miejscowość
Emil Iwaniuk 07.02.2004 Rzewuszki
Robert Skolimowski 3.2.2004 Węgrów
Kacper Kazimierczuk 4.30.2004 Lipno
Kacper Turyk 5.16.2004 Gręzow
ZUZANNA CHALIMONIUK 1.10.2005 ŁOSICE
Piotr Kleczewski 1.18.2005 Warszawa
Bartosz Wilarski 1.29.2005 Gdańsk
Oliwia Golwiej 1.31.2005 Sarnaki
Gabriela Ilczuk 2.1.2005 Lipno
Gabriela Muder 2.8.2005 Łosice
Sebastian Łaszczyk 5.11.2005 Kisielew
Karina Wiśniewska 5.19.2005 Klimczyce
Nina Dudzicz 6.8.2005 Hajnówka
Jakub Zozula 6.13.2005 Łosice
Patrycja Truszkowska 6.29.2005 Mężenin
Mikołaj Czerka 7.3.2005 Kamianka16
Kinga Mielech 7.23.2005 Warszawa
Grzegorz Kapusciński 9.2.2005 Siedlce
Agata Mrozek 11.16.2005 Siedlce
Weronika Sadowska 1.2.2006 Postołowo
Karolina Jarmoszewicz 1.17.2006 Połoski
Anna Kucińska 1.30.2006 Platerów
Antoni Lendzioszek 2.13.2006 Zalesie
Bartosz Połoch 2.24.2006 Platerów
Zuzanna Trocewicz 3.3.2006 Platerów
WIKTORIA GWIAZDECKA 4.3.2006 SIEDLCE
MIKOŁAJ TRYKACZ 4.28.2006 RADZYŃ PODLASKI
KACPER WASILUK 5.7.2006 LIPNO
Adam Chołuj 6.13.2006 Puławy
ŁUKASZ CZERKA 6.21.2006 NOWODOMKI 13
Kamila Iwaniuk 28.06.2006 Rzewuszki
Dominika Rudaś 7.4.2006 Łosice
Kordian Szpura 7.14.2006 Skarżysko – Kamienna
KALUTA Aleksander 7.23.2006 ŁOSICE
Zuzanna Ośko 8.14.2006 Siedlce
Szymon Kwaśniewski 8.20.2006 Siedlce
Szymon Kwaśniewski 8.20.2006 Siedlce
Łukasz Chaciński 9.10.2006 Lipno
Jakub Strzałkowski 10.3.2006 Lipowo
Wiktoria Marianska 10.6.2006 Platerów
Jakub Skup 10.17.2006 Siedlce
Maciej Skup 10.17.2006 Siedlce
Paweł Wrzosek 10.23.2006 Siedlce
Jakub Omelanczuk 11.25.2006 Kisielew
koltuniak oliwia 1.13.2007 siedlce
Dariusz Smolak 1.15.2007 Czarnówka
BARTŁOMIEJ DEMIANIUK 2.8.2007 ŁOSICE
Szymon Bolesta 4.2.2007 Bolesty 18
Amelia Wójcik 4.25.2007 Glinianka
Amelia Wójcik 4.26.2007 Glinianka
Kinga Prażmo 5.3.2007 Kisielew
Franek Tomasiewicz 12.05.2007 Warszawa
Blanka Bąk 5.18.2007 Lipno
Kamil Kucharczuk 5.24.2007 Kisielew
Jakub Knapiuk 5.25.2007 Platerów
Julia Kopacz 6.17.2007 Łosice
HUBERT WASILUK 7.1.2007 LIPNO
Kacper Turzyk 7.5.2007 Łosice
Nikola Łaszczyk 8.24.2007 Kisielew
Filip Borzęcki 8.26.2007 Michałów
Zuzanna Turyk 8.30.2007 Gręzow
OSKAR LIZAK 9.12.2007 SIEDLCE
Wiktoria Troć 10.10.2007 Siedlce
czarnocka karolina 10.18.2007 Skórzec
Jan Fiejka 11.27.2007 Grabniak
Marcelina Gałecka 2.15.2008 Lipno
Mirosław Smolak 2.26.2008 Czarnówka
Maciek Ziółkowski 3.13.2008 Siedlce
Krzysztof Mielniczuk 4.3.2008 Platerów
Szymon Stachacz 4.7.2008 Kisielew
Piotr Muszyński 4.18.2008 Miedzyrzec Podlaski
Patryk Bartoszuk 4.24.2008 Platerów
Radosław Skolimowski 4.25.2008 Węgrów
Bartek Baranow 4.29.2008 Platerów
Mateusz Golwiej 5.2.2008 Platerów
Jan Jarmoszewicz 5.6.2008 Połoski
Kobryński Jakub 5.19.2008 platerów
Leszek Lendzioszek 5.24.2008 Zalesie
Dawid Lewczuk 5.27.2008 Sarnaki
Dawid Dmowski 5.30.2008 Lipno
Krystian Knapiuk 6.1.2008 Platerów
Piotr Bartoszuk 6.7.2008 Platerów
Amelia Syska 6.9.2008 Brańsk
Aleksander Tobota 7.17.2008 Nowy Dwor Mazowiecki
Gabrysia Dymianiuk 7.23.2008 Żabce
Amelka Sitek 7.26.2008 Węgrów
Amelia Sitek 26.07.2008 Węgrów
Alicja Odowska 7.27.2008 Węgrów
Nikola Zduniewicz 7.28.2008 Kisielew
Sebastian Trocewicz 9.1.2008 Zaborze
Bartłomiej Kołtuniewicz 10.30.2008 Lublin
Julia Marianska 10.30.2008 Platerów
Bartosz Taraszkiewicz 11.20.2008 Łosice
Julia Kasjaniuk 11.20.2008 Biała Podlaska
Adrian kopik 11.29.2008 Drażniew
Natalia Gregorczuk 1.30.2009 Klimczyce
Błażej Pietruszewski 2.4.2009 Platerów
Natalia Omelanczuk 2.5.2009 Kisielew
Jakub Kopiejczyk 2.10.2009 Hajnówka
Amelia Nowosielska 2.21.2009 Wrocław
Magda Dudek 2.25.2009 Platerów
Aleksandra Matejek 3.27.2009 Czuchów Pieńki
Antonina Chromiec 3.29.2009 Sarnaki
Hubert Soszyński 3.30.2009 Stara Wieś
Oliwia Urbańska 4.3.2009 Biała Podlaska
Julia Brojek 4.4.2009 Kisielew
Alicja Wójcik 4.9.2009 Glinianka
Alicja Wójcik 4.9.2009 GLINIANKA
Jan Radewicz 5.4.2009 Platerów
Alan Sulima 5.22.2009 Skarżysko – Kamienna
Piotr Cieśluk 6.12.2009 Korczówka
Filip Kuśmierczyk 6.16.2009 Łosice
Filip Walczuk 6.27.2009 Lipno
Amelia Raczuk 8.2.2009 Siedlce
Dawid Polkowski 8.5.2009 Węgrów
GABRYSIA OBRĘPALSKA 8.11.2009 EMILIANÓW
Julia Wyrzykowska 8.17.2009 Czuchów-Pieńki
Sebastian Miszczuk 9.14.2009 Platerów
Michał Szysz 10.19.2009 Platerów
MARIA TRYKACZ 10.27.2009 RADZYŃ PODLASKI
Marcel Kiereczyński 11.5.2009 Międzyrzec Podlaski
Marcin Kiereczyński 11.5.2009 Międzyrzec Podlaski
Mariusz Moczulski 11.5.2009 PLATERÓW
Julka Lewczuk 12.1.2009 Sarnaki
Natasza Zalewska 1.5.2010 Węgrów
Julia Bogdaniuk 1.15.2010 czuchow-Pienki
Gabriela Mateuszuk 3.8.2010 Ostromęczyn
Krystian Dmochowski 3.17.2010 Siedlce
Maja Głogowska 3.17.2010 Niemojki
Angelika Kander 4.18.2010 Siedlce
Magdalena Oksiuta 4.24.2010 Michałów
Wiktoria Bednarczuk 5.7.2010 Platerów
Julian Strzałkowski 5.9.2010 Lipowo
Jakub Kuzyński 5.15.2010 Mszanna
Karol Zaleski 5.16.2010 Platerów
Małgosia Piątek 5.18.2010 Sarnaki
Jakub Wrzosek 5.23.2010 Siedlce
Aleksander Michaluk 6.2.2010 Łosice
KALUTA ANTONI 6.14.2010 ŁOSICE
Maximilian Wiśniewski 6.25.2010 Klimczyce
Ignacy Obzejta 7.3.2010 Sarnaki
Tymon Kuncewicz 7.9.2010 Gdańsk
Antoni Maksymik 7.15.2010 Warszawa
Zuzanna Odowska 7.18.2010 Węgrów
Gabriela Bartoszuk 8.4.2010 Platerów
Amelia Gałecka 8.24.2010 Lipno
Gabriela Kordaczuk 10.14.2010 Hołowczyce Kolonia 14
Zuzanna Mielniczuk 10.14.2010 Platerów
Dominika Wilarska 10.24.2010 Platerów
Nikola Knapiuk 10.29.2010 Platerów
Zofia Chołuj 10.29.2010 Puławy
Maciej Ostaszewski 11.9.2010 Sarnaki
Roksana Urbańska 11.15.2010 Biała Podlaska
Hania Próchniewicz 11.16.2010 Lublin
Przemysław Szymaniuk 11.30.2010 Rzewuszki
Wojciech Bortnowski 12.16.2010 Binduga 22
Maria Czerka11 12.17.2010 Kamianka 16
Anna Maria Bartoszuk 1.5.2011 Platerów
Szymon Kalużny 1.25.2011 Nowa Kornica
Julia Michaluk 1.26.2011 Leśna Podlaska
Emilia Zawadzka 09.02.2011 Węgrów
Monika Klimaszewska 3.4.2011 Sarnaki
Maciej Stachacz 3.19.2011 Kisielew
Alicja Radewicz 4.1.2011 Platerów
Sabina Marianska 4.7.2011 Platerów
Igor Kasprowicz 4.12.2011 Marki
Natalia Szymańska 5.21.2011 Międzyrzec Podlaski
Kamil Skolimowski 5.27.2011 Węgrów
Patryk Skolimowski 5.27.2011 Węgrów
Filip Soszyński 5.31.2011 Stara Wieś
Julia Sadowska 6.5.2011 Postołowo
Antonina Hołub 6.8.2011 Konstantynów
Sebastian Sołtysiak 6.21.2011 Biała Podlaska
Jakub Kamieński 6.22.2011 Narewka
Wiktoria Wróbel 7.4.2011 Międzyrzec Podlaski
Wiktoria Wróbel 7.4.2011 Międzyrzec Podlaski
Adrian Panasiuk 7.21.2011 Grzybow
piotr kalinowski 8.4.2011 Drażniew
Filip Szydło 8.17.2011 Pruszków
Maria Stefaniuk 9.6.2011 Warszawa
Zuzanna Borzęcka 9.9.2011 Michałów
Filip Spociński 9.13.2011 Chylice
Łukasz Mrozek 9.19.2011 Siedlce
Leonard Szpura 10.28.2011 Nowe Szpaki
Adam Stefaniuk 12.1.2011 Chybów
Jan Sztybor 12.13.2011 Mińsk Mazowiecki
Maciej Zozula 12.20.2011 Łosice
Barbara Maksymik 1.2.2012 Warszawa
Daria Ostaszewska 1.19.2012 Sarnaki
Julian Siemieniuk 1.25.2012 Nowe Mierzwice
Piotr Kuciński 1.26.2012 Platerów
Hania Parol 2.7.2012 Łosice
Julia Hincz 2.14.2012 Biernaty Średnie
Szymon Zalewski 4.10.2012 Wiśniew
Dawid Bednarczuk 4.14.2012 Platerów
Bartosz Dmochowski 4.20.2012 Siedlce
Kinga Kazimierczuk 4.23.2012 Lipno
Paulina Baranow 5.6.2012 Platerów
Lena Pietruszewska 5.26.2012 Platerów
Amelia Kołodziejczuk 6.2.2012 Nowe Mierzwice
Mikołaj Wawryniuk 07.06.2012 Lipno
Julia Mateuszuk 6.23.2012 Klimczyce
 Oliwier Afaltowski 6.29.2012 Kąkolewnica
Martyna SOĆKO 6.29.2012 Grabianów
Zofia Szmurło 8.8.2012 Chybów 107
Walczuk Patrycja 9.2.2012 Lipno
Zofia Muszyńska 9.16.2012 Miedzyrzec Podlaski
Kacper Michaluk 9.22.2012 Łosice
Wojtek Jarmoszewicz 10.8.2012 Połoski
Jakub Szymański 10.11.2012 Międzyrzec Podlaski
Krystian Tomaszuk 11.7.2012 Platerów
Alicja Gregorczuk 1.14.2013 Platerow
Matylda Urbańska 1.15.2013 Biała Podlaska
Milena Klimaszewska 3.21.2013 Sarnaki
Ewa obrepalska 4.6.2013 Sarnaki
Antoni Wojtczuk 4.17.2013 Platerów
Hubert Wawryniuk 25.04.2013 Lipno
Jakub Kostrzewa 4.28.2013 Siedlce
Aleksandra Gregorczuk 4.30.2013 Klimczyce
Szymon kuzyński 5.12.2013 Mszanna
Natalia Kopacz 5.28.2013 Łosice
Julia Żak 6.14.2013 Lublin
Kacper Prażmo 7.6.2013 Kisielew
Pola Drabot 7.15.2013 Warszawa
Arkadiusz Dmowski 7.17.2013 Lipno
Maja Michaluk 7.20.2013 Leśna Podlaska
Hubert Trocewicz 8.1.2013 Zaborze
Patrycja Miszczuk 8.11.2013 Platerów
Pola Czuryło 9.5.2013 Klimczyce-Kolona
Pola Próchniewicz 11.26.2013 Lublin
Antoni Chwedorczuk 12.7.2013 Lipno